До Криму тільки з кондиціонером

Міністр транспорту Микола Рудьковський пообіцяв, що наступного року перевезення до Криму здійснюватимуть лише в кондиційованих автобусах і вагонах.

Микола Рудьковський та Володимир Козак
УНІАН
Ціни на залізничні квитки можуть зростати лише паралельно з покращенням сервісу, вважає Микола Рудьковський.
Міністр транспорту Микола Рудьковський вважає недостатніми темпи поліпшення сервісу на залізниці. Про це він заявив у ефірі каналу "1+1”. Саме тому, наголосив Рудьковський, Міністерство транспорту та зв’язку не погодилося на запропоноване раніше різке збільшення тарифів на проїзд у залізничному транспорті. Подорожчання залізниці та покращення рівня обслуговування пасажирів мають відповідати одне одному, вважає міністр транспорту.

Микола Рудьковський також повідомив, що він ухвалив рішення про відкриття телефонної "гарячої лінії” "Укрзалізниці” для звернень пасажирів.

А вже наступного курортного сезону пасажирів до Криму перевозитимуть лише в кондиційованих автобусах та залізничних вагонах.

Такі вимоги висловив сьогодні міністр транспорту Микола Рудьковський перевізникам у Криму на нараді з питань безпеки та якості перевезень у курортний сезон. Міністр особисто інспектував залізничний вокзал у Сімферополі та принагідно пообіцяв, що ціни на проїзд залізницею принаймні найближчим часом підвищуватися не будуть.

Проблеми перевезень із кримськими підлеглими міністр транспорту обговорював за зачиненими дверима. Як він повідомив журналістам після наради, наступного літа вимоги до перевізників посилять. Стан автобусів та водіїв контролюватимуть ретельніше. Ліцензії на автобусні перевезення пасажирів до Криму отримають лише кілька базових підприємств. Для повноти вражень на вокзал міністр їхав із журналістами автобусом. Першим приводом для критики стала черга біля автобусних кас. Претензії до перевізників міністр вислухав із перших вуст – від пасажирів автобуса.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: