До літа в Києві можуть зникнути всі пляжі

Дії КМДА з ліквідації пляжів можна пояснити наміром продати території, які займають зараз прибережні зони відпочинку.

Всеукраїнське товариство охорони природи заявляє про загрозу ліквідації київських пляжів.

В розпорядженні Київської міської державної адміністрації про підготовку місць відпочинку міста до літнього сезону відсутнє поняття пляж як таке.

При цьому комунальне підприємство "Плесо", яке займається охороною, утриманням і експлуатацією внутрішніх водойм Києва та прибережних пляжів і зон відпочинку, вже скоротило 133 посади, які займали в період літнього сезону.

Крім того, 31 березня гендиректор "Плесо" Євген Смикун видав наказ про скорочення ще 266 осіб, а також ліквідовував усі пляжні господарства Києва (всього 27 одиниць).

Співробітники підприємства "Плесо" й громадські організації в 2008-2009 роках зверталися і до силових структур, і до парламенту з проханням відреагувати на дії КМДА і комунальних підприємств Києва стосовно міських пляжів, але безрезультатно.

Голова Київської міської організації природоохоронного товариства, колишній керівник "Плесо" Микола Щепець пояснює дії КМДА і "Плесо" з ліквідації пляжів їхнім наміром продати території, які займають зараз прибережні зони відпочинку.

Нагадаємо, у червні 2008 року київська влада заявила про намір відкрити в столиці до кінця року 12 нових пляжів і зон відпочинку.

Читайте також:

Київрада забрала 31 земельну ділянку

На півдні Чилі знайдено більше тисячі мертвих пінгвінів

Підвищувати тарифи Київрада не буде

80 китів викинулися на берег Австралії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: