Поїзди "Укрзалізниці" будуть їздити зі швидкістю 160 км/год

До 2012 року "Укрзалізниця" придбає 17 швидкісних поїздів, які з'єднають Київ і Полтаву з кількома іншими містами.

"Укрзалізниця" планує до 2012 року придбати 17 двосистемних регіональних поїздів із максимальною швидкістю 160 кілометрів на годину.

Про це повідомив перший заступник начальника Головного пасажирського управління Ігор Бреус. Він розповів, що це буде зроблено в рамках затвердженої "Укрзалізницею" та Міністерством транспорту і зв'язку програми оновлення рухомого складу.

 За словами Бреуса, програмою також передбачено розмежування залізничних напрямів на пасажирський, вантажний і змішаний. Він повідомив, що планується підвищити швидкісний режим у напрямах Київ - Харків, Київ - Львів, Полтава - Красноград - Донецьк.

За словами Бреуса, орієнтовна вартість цієї програми становитиме до 5 мільярдів доларів. "Орієнтовний термін виготовлення нових регіональних поїздів - 1,5-2 роки з моменту підписання відповідних документів до початку експлуатації … Очікується, що вже восени будуть підписані відповідні документи", - додав представник "Укрзалізниці".

Нагадаємо, нещодавно "Укрзалізниця" заявила, що вона змушена відмовитися від запровадження в Україні швидкісного залізничного руху.

Залізничники відмовилися від нововведень, зокрема від розділення шляхів на пасажирські та вантажні, через нестачу коштів. В результаті замість запланованих 200 кілометрів на годину швидкість руху становитиме не більше 160 кілометрів на годину.

Читайте також:

На українських залізницях не вводитимуть швидкісний рух

"Укрзалізниця" просить уряд перетворити її на концерн

Проїзд в електричках подорожчає на третину

В Україні подорожчав проїзд залізницею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: