До мегаблоку приєднається Кармазін?

Екс-депутат Верховної Ради Олександр Третьяков допускає приєднання Блоку Кармазіна до блоку "Наша Україна - Народна самооборона".

Екс-депутат Верховної ради 5-го скликання від фракції "Наша Україна" Олександр Третьяков допускає, що до блоку "Наша Україна - Народна самооборона" приєднається Блок Юрія Кармазіна.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба НУ.

"Не виключено, що до нього (блоку) приєднається блок Юрія Кармазіна", - сказав Третьяков.

При цьому він зазначив, що особисто він є прихильником створення єдиного блоку політичних сил "Нашої України", "Народної самооборони" й "Української правиці".

"Але це питання політичних переговорів, у першу чергу з Юрієм Луценком, його рух отримав підтримку в народі, тому наш блок буде називатися "Наша Україна - Самооборона", - сказав Третьяков.

Як повідомляло агентство, раніше Третьяков заявив, що лідер громадянського руху "Народна самооборона" Юрій Луценко очолить список виборчого блоку "Наша Україна-Народна самооборона" на позачергові вибори Верховної ради 30 вересня.

28 червня партія "Народний Союз Наша Україна" і громадська організація "Народна самооборона" домовилися створити блок "Наша Україна-Народна самооборона" на вибори Ради.

У той же день лідери НСНУ й "Народної самооборони" заявили, що списки кандидатів у депутати від блоку вже визначені, однак відмовилися їх назвати.

Також депутат повторив, що приєднання до блоку можливе лише за умови злиття в одну партію після виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: