Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До місця обміну заручниками прибули кілька бригад медиків і надзвичайників

На КПП готові до будь-якого розвитку подій

Обмін заручниками, перший за рік, має розпочатися саме у ці хвилини на Донбасі, йдеться в ТСН.12.00.

Бойовики обіцяють звільнити 74 українців. У зворотньому напрямку мають вирушити 306 осіб, які вчиняли злочини проти України. Представники самопроголошених республік  заявили, що своїх в'язнів -  вже доправляють до місця зустрічі. Туди ж з українського боку попрямувала і колона з трьома сотнями затриманих сепаратистів.

На контрольно-пропускному пункті, де заплановано операцію з обміну досить людно, його не закривали спеціально для обміну, тож він працює у звичному режимі.

Щоправда зараз там чергують кілька карет швидкої допомоги і рятувальники. Медики наголошують, що готові надати допомогу нашим хлопцям, які повертаються з полону. Адже не відомо, в якому стані їх доправлять.

Нагадаємо, що понад рік не було обмінів. Останні, хто вийшов з полону  - це кіборг Тарас Колодій та луганчанин Володимир Жемчугов. Жемчугова обміняли восени 2016. Чоловік у полон потрапив після того, як підірвався на розтяжці, йому відірвало руки, осколками поранило очі. Попри важкий стан, бойовики у полоні тримали його майже рік.

Львів’янина Тараса Колодія відпустили минулоріч на свято Миколая. В його звільненні посприяла православна церква Московського патріархату. Колодія називають останнім звільненим кіборгом, він потрапив у полон після підриву Донецького аеропорту в січні 2015. Після цього рік у Мінську переговорники намагалися домовитись про обмін всіх на всіх. Процес тривав важко, адже сторони не могли узгодити списки. І от зараз домовились про формулу 74 на 306.

ВідеоОбмін заручниками розпочався. Бойовики обіцяють віддати 74 українців

Перший за рік обмін заручниками має розпочатися якраз у ці хвилини на Донбасі. Бойовики обіцяють віддати 74 українців. Натомість мають отримати 306 осіб, які вчиняли злочини проти України. Представники самопроголошених республік заявили, що своїх в'язнів вже доправляють до місця зустрічі.

Обмін заручниками розпочався. Бойовики обіцяють віддати 74 українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції