Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перемовини поки результатів не дають

Заблокований урядовий квартал. Зранку ветерани збройних конфліктів, більшість з них військові-афганці перекрили дорогу поблизу будівлі парламенту, йдеться в ТСН.12.00.

Ветерани обіцяли, шо їхня акція буде мирною, але вже згодом штурмом пішли на Верховну Раду. Національну гвардію притиснули впритул до будівлі, повідомляє журналіст ТСН. 

Усі під’їзди до ВР нині закриті. Посилені кордони і охорона в повному обмундируванні. Мітингувальники прорвали кордон і впритул підійшли до будівлі. Зчинилася штовханина, але зайти до будівлі їм не вдалося. До людей вийшли кілька народних депутатів. Проте результату перемовини поки не дали, люди не відходять від дверей Верховної Ради.

Їхні вимоги - поновлення пільг для сімей загиблих, медичні страховки, гідні пенсії та виплати пораненим, які зараз для непрацездатної людини становлять максимум до 5 тисяч гривень. А ще не перепрофільовувати єдиний спеціалізований шпиталь для воїнів-інтернаціоналістів, який розташований у Пущі Водиці.

ВідеоВетерани-афганці штурмом пішли на Верховну Раду і вимагають поновлення пільг

Урядовий квартал в облозі. Ветерани-афганці перекрили дорогу неподалік Верховної Ради. Рух у центрі міста суттєво ускладнився. 

Ветерани-афганці штурмом пішли на Верховну Раду і вимагають поновлення пільг

Всі ці питання ветерани вже озвучили на своєму попередньому мітингу, у квітні цього року, але кажуть, за кілька місяців нічого не змінилося.

Проїжджа частина була заблокована менше години. Згодом колишні військові перейшли до площі перед Верховною Радою, де виплат заробітної плати вже вимагали гірники.

«Наші вимоги справедливі, вимоги вистраждані ветеранами, тому я впевнений в тому, що ми доб`ємось їх», - каже мітингувальник.

Залиште свій коментар

Вибір редакції