СП: делегація Тимошенко поїхала до Москви за грошима

У президента впевнені, що до Москви поїхала таємна делегація на переговори по кредиту.

Уповноважений президента з міжнародних питань і енергетичної безпеки Богдан Соколовський заявив, що до Москви відправлена таємна делегація уряду для переговорів з Росією про отримання спеціального кредиту.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Інтер" 6 лютого.

"Вчора до Москви таємно поїхала делегація, на превеликий жаль, навіть на завданнях для цієї делегації є підпис міністерства закордонних справ, когось із заступників, для того, щоб домовлятися про спеціальний кредит", - сказав Соколовський.

Він наголосив, що "у технічному завданні пов'язується питання отримання кредитів від Росії із ратифікацією договору про "нульовий варіант".

Як повідомлялося, уповноважений президента заявив, що компанія "Нафтогаз" знаходиться під загрозою банкрутства. "Кілька десятків мільярдів гривень у 2009 році буде дірка у бюджеті Нафтогазу. Це катастрофа. Це вже не тривога, це гірше. Лише для компенсації за газ для теплокомуненерго необхідно виділити з бюджету 12 мільярдів гривень. А заплановано, 1,6 мільярда", - сказав Соколовський.

"Треба звернути увагу, що уряд насправді лукавить: ми з усім справимося, ми ще десь маємо 11 мільярдів кубів газу, якого насправді немає", - підкреслив Соколовський.
На думку уповноваженого президента, таємні переговори з Росією про виділення кредиту ведуться "для поправки цих речей".

Також Соколовський повідомив, що з "1 січня 2009 року де-факто газотранспортна система України перебуває в оперативному управлінні "Газпрому" РФ".

"Це випливає з того, що не підписаний технічний договір між "Газпромом" і "Нафтогазом", а відтак виконуються всі інші угоди. Тобто "Нафтогаз" зараз працює як підрядна організація "Газпрому", - підкреслив він.

Читайте також:
"Нафтогаз" впевнено прямує до банкрутства
Газовий контракт поставив Україну у вузькі рамки
Ющенко чекає від Росії нових "шоу" проти України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: