До "Нафтогазу" повернувся керівник часів уряду Януковича

"Нафтогаз України" очолив Євген Бакулін, який вже майже рік керував енергетичною компанією за часів останнього прем'єрства Віктора Януковича.

Новим керівником НАК "Нафтогаз України" призначено Євгена Бакуліна. Він вже працював на цій посаді у 2007 році за часів роботи уряду Віктора Януковича.

Як повідомили джерела в "Нафтогазі", нового керівника представив міністр палива та енергетики Юрій Бойко. Він поставив Бакуліну завдання досягти фінансового оздоровлення компанії та проводити економічно обґрунтовану тарифну політику.

Бойко також вважає за необхідне зберегти обсяги транзиту нафти і газу через українську територію.

Нагадаємо, про заплановане призначення Бакуліна керівником "Нафтогазу" стало відомо ще наприкінці минулого тижня.

Євген Бакулін вже керував "Нафтогазом" з березня по грудень 2007 року, був призначений на цю посаду за прем'єрства Віктора Януковича та за часів роботи на чолі енергетичного відомства чинного керівника Мінпаливенерго Юрія Бойка.

В 1984-2003 роках Бакулін працював на Лисичанському НПЗ, звідки пішов з посади гендиректора. На цьому ж підприємстві в 1999-2001 роках генеральним директором працював Бойко.

В 2003-2005 роках Бакулін керував ДК "Нафтогазу" - "Укргазвидобуванням". В ці роки НАК теж керував Юрій Бойко. Повернувся Бакулін в крісло керівника "Укргазвидобування"при другому Кабміні Віктора Януковича, коли Бойко очолив Мінпаливенерго.

Колишній керівник "Нафтогазу" Олег Дубина, який у грудні 2007 року змінив на посаді саме Бакуліна, звільнився на початку березня.

Читайте також:

Уряд визначився з новим керівником "Нафтогазу"

Росія знизить ціну на газ, але за однієї умови

Прибуток "Нафтогазу" за рік зменшився майже у п'ять разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: