До Одеси злітаються тисячі хасидів на добу

Понад трьох тисяч паломників-хасидів на день прибувають до міжнародного аеропорту "Одеса", аби святкувати Новий рік в Умані.

До міжнародного аеропорту "Одеса" прибувають літаки з ізраїльськими паломниками-хасидами на борту – до кінця доби очікується прибуття понад трьох тисяч пасажирів, стільки ж - протягом 27 вересня.

Підготовку до прибуття 25-27 вересня близько шести тисяч паломників в аеропорту почали заздалегідь, повідомили у прес-службі аеропорту.

В аеропорту встановили тимчасові термінали і відпрацювали тимчасову технологію прийому з 25 вересня по 5 жовтня персонал підприємства переведено на посилений режим роботи.

Безпеку паломників забезпечуватиме лінійний відділ міліції, а також співробітники внутрішніх військ МВС України.

Згідно з програмою перебування в Україні, хасиди продовжать свій шлях з Одеси до Умані Черкаської області.

З урахуванням скасування візового режиму між Україною і Ізраїлем, 26-27 вересня очікується прибуття понад 30 тисяч паломників - рекордна кількість за всю історію паломництва до Умані. З них близько шести тисяч відправляться до Умані через Одесу.

28-29 вересня хасиди з усього світу зустрінуть юдейський Новий рік - Рош-га-шан - на могилі пророка цадика Нахмана.

Нагадаємо, під час торішнього паломництва Умань відвідало близько 25 тисяч хасидів. Це паломництво стало найбільш неспокійним за всю історію - тоді в різанині і бійках постраждали два місцевих жителя, міліціонери і кілька хасидів. Один з хасидів загинув у бійці. Десятьох паломників затримали і депортували в Ізраїль.

Читайте також:

В Умані беркутівці запакували свободівців у 2 автозаки

Україна депортувала до Ізраїлю вісьмох хасидів

На Новий рік хасидів в Умані охоронятимуть 400 міліціонерів

ВідеоВ Україну злітаються тисячі хасидів на добу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: