Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До окупованих територій намагались незаконно вивезти товарів на мільйонні суми

Обсяг переміщених товарів перевищив норми.

Співробітники ДФС України зі складу Об’єднаних сил запобігли спробі незаконного переміщення на окуповану територію товарів на суму близько 1,7 млн грн.

Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об’єднаних сил у Facebook.

Порушення порядку переміщення товарів виявили на КПВВ "Станиця Луганська". Жінка разом з 8 спільниками хотіла перемістити на окуповану територію 48 коробок із виробами, які використовуються у харчовій промисловості.

Попереджено спробу незаконного переміщення на окуповану територію товарів на суму близько 1,7 мільйонів гривень #ООС...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 7 липня 2018 р.

 За словами прес-служби, стосовно громадянки фіскали склали протокол за ст. 204-3 КУпАП, через те, що обсяг переміщених товарів перевищив норми.

Наразі товар вилучено до прийняття рішення у суді.

Нагадаємо, в Україні зупинили контрабанду радіоактивного Радію-226. Матеріал був вироблений у 1930-х роках. Правоохоронці виявили схованку, облаштовану на приватному подвір'ї.

ВідеоУкраїна без контрабанди. Кабмін представив план боротьби з тіньовими оборудками на кордоні

Уряд представив план, який розпочинає тривалу боротьбу з контрабандою. Тиск розрахований й на чиновників, які сприяють їм. Ключова роль в реалізації такої ініціативи лягатиме на МВС, Національну поліцію та Державну фіскальну службу. За оцінками експертів, сірий імпорт - один з найбільших репутаційних ризиків для України. За різними підрахунками, обсяг тіньових оборудок по деяких секторах економіки сягає 80%. Іншими словами, державний бюджет втрачає 100 мільярдів гривень.

Україна без контрабанди. Кабмін представив план боротьби з тіньовими оборудками на кордоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції