Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До окупованого Криму приїхали словацькі депутати та бізнесмени

До окупованого Криму приїхали словацькі депутати та бізнесмени

До делегації входить десятеро людей.

Делегація політиків і бізнесменів зі Словаччини прибула до окупованого Криму.

Про це повідомляє прес-служба Ялтинського міжнародного економічного форуму, передають РИА "Новости".

"Делегація зі Словаччини вже прибула до Криму. Їх зустріли в аеропорту "Сімферополь", – сказала співрозмовниця агентства.

До складу делегації увійшли 10 осіб, серед них – політики та бізнесмени.

"Делегація зустрінеться з главою Криму, після чого відправиться з робочою і ознайомлювальною поїздкою до Ялти", – додали в прес-службі. Візит до анексованого півострова триватиме до 3 серпня.

Раніше Україна різко відреагувала на візит чехів до окупованого Криму. Чехи проігнорували не лише український закон, але й порушили міжнародне право. Українські дипломати зазначили, що Москва знаходить для поїздок на окуповані території "політиків зі зниженим порогом політичної гігієни, які готові брати участь в пропагандистських вояжах".

Відео Комунальники у Дніпрі щодня знімають до десяти кілограмів реклами поїздок до Криму

Подекуди працюють з драбинами, адже плакати клеять навіть на триметровій висоті. Попри зачистку, плакатів щодня з'являється ще більше. Рекламу поїздок до окупованих територій та відпочинку там ще два роки тому заборонила міська рада Дніпра. Але на нелегальних перевізників це не надто подіяло. Вони порушень не визнають, свої адреси та місця, де збирають пасажирів, тримають у таємниці. 

Комунальники у Дніпрі щодня знімають до десяти кілограмів реклами поїздок до Криму

Вибір редакції