До отруєння Ющенка може бути причетний Березовський

Березовський вже заявляв, що підтримує курс чинного президента. Та версія про його причетність відпрацьовується "дуже глибоко".

Українські слідчі відпрацьовують версію причетності російського олігарха Бориса Березовського до отруєння президента країни Віктора Ющенка.

Березовського допитав прокурор-криміналіст Олексій Донський в посольстві України в Лондоні. Поки з'ясовані не всі питання, заявив заступник генпрокурора Микола Голомша. За його словами, версія про причетність Березовського відпрацьовується "дуже глибоко".

За версією слідства, отруєння Ющенка відбулося у вересні 2004 року. Тоді він був кандидатом в президенти України. Під час передвиборчої кампанії Ющенко відчув погіршення стану. 10 вересня в одній з приватних клінік Австрії в його організмі виявили діоксин. Речовина потрапила в організм приблизно за п'ять днів до цього.

Підприємець Березовський мешкає у Великобританії, де має статус політичного біженця. У Росії він перебуває в розшуку з 2001 року, відносно підприємця порушено декілька кримінальних справ.

У червні 2009 року йому було винесено заочно другий звинувачувальний вирок. За велике розкрадання коштів компаній "Аерофлот", "ЛогоВАЗ" та "АвтоВАЗ" Березовський засуджений до 13 років позбавлення волі.

Наприкінці травня Березовський зізнався, що гаряче підтримує курс чинного президента України.

Нагадаємо, голова ТСК з питань розслідування обставин отруєння Ющенка і з'ясування причин та осіб, винних у затягуванні розслідування Володимир Сівкович повідомив, що у слідства немає доказів того, що отруєння кандидата в президенти було зроблено навмисно.

Читайте також:

ГПУ зібрала компромат на кандидатів в президенти

У справі Ющенка немає доказів факту отруєння

БЮТ вдруге попросив генпрокурора перевірити причетність Червоненка до отруєння Ющенка

Піскун знає, чому отруїли Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: