До Партії регіонів втекли ще троє впливових екс-бютівців

В опозиції вважають, що Партія регіонів активно вербує нових союзників для ухвалення непопулярних рішень, зокрема пенсійної реформи.

Народні депутати Олександр Фельдман, Антон Яценко та Степан Глусь, які були обрані до парламенту за списком БЮТ, увійшли до складу фракції Партії регіонів.

Про це 16 березня на засіданні парламенту повідомив голова Верховної ради Володимир Литвин.

Як відомо, Яценко був виключений з БЮТ після голосування за зміни до Конституції у частині дати наступних виборів, Глусь - після голосування за Податковий кодекс. Фельдман увійшов у провладну коаліцію ще у травні 2010 року.

Зазначимо, що кількість союзників Партії регіонів у Верховній раді постійно збільшується. Зокрема, 1 березня фракція Партії регіонів поповнилась ще трьома колишніми опозиціонерами. До складу ПР увійшли колишній член НУ-НС Юрій Бут, а також екс-бютівці Станіслав Березкін та Юрій Полунєєв.

Віце-спікер Верховної ради Микола Томенко (БЮТ) вважає, що поповнення фракції Партії регіонів новими депутатами пояснюється тим, що влада активно готується до ухвалення непопулярних рішень.

За його словами, стає очевидним, що фракція Партії регіонів готується до ухвалення закону про пенсійну реформу. Томенко припустив, що союзники "регіоналів" по більшості, зокрема, фракції КПУ та Народної партії можуть не підтримати ініціативи влади з деяких соціальних питань.

"Таким чином, й надалі з числа позафракційних буде відбуватися рекрутування (депутатів) Партією регіонів, щоб вийти на гарантований мінімум при ухваленні непопулярних рішень", - переконаний віце-спікер.

Читайте також:

У Раді з'явилась нова група прибічників Януковича

Депутатам від БЮТ заборонили бути "кнопкодавами"

Депутати голосують за закони "по приколу"

БЮТ вигнав сімох зрадників, які підтримали зміну Конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: