До візиту Тимошенко до Львова, у місті заклеїли всю рекламу Ющенка

Уночі на рекламу Ющенка наклеювали плакати Тимошенко, повернути все, як було, власникам білбордів заборонила міліція.

У Львові напередодні приїзду прем’єр-міністра Юлії Тимошенко низку білбордів заклеїли рекламою із зображенням глави уряду.

Зокрема вночі було заклеєно політичну рекламу Віктора Ющенка, на її місці з’явилася реклама Юлії Тимошенко.

Генеральний директор компанії "Мегаклас" Андрій Повалений зазначив, що це кричущий випадок, оскільки місця для реклами продано одним рекламодавцям, а рекламується Тимошенко.

"Це кричущий випадок. На вул. Стрийський (між податковою та автобусним заводом) ми маємо двоповерховий білборд. Там продані місяця під рекламу, зокрема Віктора Ющенка. Цієї ночі цю рекламу заклеїли зображеннями Тимошенко. Ми все зафіксували на фото. Коли ми хотіли провести демонтаж, то приїхала міліція і з погрозами заборонила проводити демонтаж", – наголосив Повалений.

Компанія "Мегаклас" володіє низкою білбордів у Львові.

Нагадаємо, 1 грудня у Львові з робочим візитом перебуває прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Як відомо, це не перший скандал з рекламою Тимошенко у Львові. Так, 16 листопада у ЗМІ з’явилась інформація про те, що Львівський обласний штаб кандидата у президенти Віктора Ющенка має намір оскаржити дії штабу Юлії Тимошенко у ЦВК, який всупереч чинному законодавству, порушуючи правила встановлення реклами в історичному середовищі Львова, розмістив гігантські банери у місті.

Водночас, представники виборчого штабу БЮТ в області стверджують, що "всі необхідні документи на розміщення реклами подано до міськради" вчасно і реклама там - законна.

Читайте також:

Тимошенко не платитиме Львову за свою гігантську рекламу

 Ющенко обізвав Тимошенко бомжем

Або ВІН веде ЇЇ в президенти, або ВОНА веде ЙОГО до прокурора

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: