До Ради внесли закон про визнання УПА воюючою стороною у Другій світовій

Депутати-бютівці внесли до Ради законопроект, котрий пропонує визнати бійців Української повстанської армії воюючою стороною у Другій світовій війні.

Депутати від БЮТ внесли у парламент законопроект про визнання біців УПА воюючою стороною в Другій світовій війні.

"Держава визнає Українську повстанську армію, що вела національно-визвольну боротьбу за відновлення незалежності української самостійної соборної держави, воюючою стороною у Другій світовій війні", - йдеться, зокрема, в проекті закону.

Його авторами стали народні Михайло Косів, Віктор Швець, Іван Денькович, Степан Курпіль, Олександр Гудима, Микола Ковзель, Олена Шустік та Володимир Макієнко.

Законопроект "Про визнання боротьби Української повстанської армії національно-визвольною боротьбою за відновлення української незалежної держави, визнання Української повстанської армії воюючою стороною у Другій світовій війні та про статус Української повстанської армії" зареєстрований у ВР 24 листопада.

Нагадаємо, 14 жовтня відбулося святкування 67-ї річниці з дня створення УПА.

Президент Ющенко, зокрема, назвав ветеранів Української повстанської армії героями та закликав виховувати на їхньому прикладі молоде покоління в Україні.

24 жовтня глави Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту, Міноборони, Мінкульта і Міносвіти затвердили Концепцію національно-патріотичного виховання молоді.

Цей документ, подібного якому в Україні до того не було, передбачає виховання на основі героїчних прикладів українського народу, традицій гетьманства, козацтва, війська Української народної республіки, січових стрільців і повстанських армій.

Зокрема, планується видати серію військово-історичних книг і календарів патріотичної спрямованості, а також довідкові матеріали про досягнення України за роки незалежності.

Читайте також:

На Прикарпатті відкрили пам'ятник жертвам НКВС

Націоналісти поставлять у Криму пам’ятник ОУН-УПА

У Львові відзнакою Бандери хотіли нагородити екс-комсомольців

Всіх українців від 14 років вчитимуть націонал-патріотизму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: