До розшуку Лозінського долучився Ізраїль

Ізраїльські правоохоронці обіцяють ретельно перевірити інформацію щодо можливого перебування Лозінського на території країни.

Правоохоронні органи України кілька днів тому звернулися до правоохоронців Ізраїлю з проханням перевірити інформацію щодо можливого перебування в цій країні колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Про це повідомив прес-секретар поліції Ізраїлю Алекс Кагальський.

"Сьогодні я однозначно можу підтвердити те, що кілька днів тому правоохоронні органи України звернулися до нас з проханням про сприяння в пошуку Віктора Лозінського", - сказав він.

За словами Кагальського, вся інформація і всі факти, передані українською стороною, потребують ретельного вивчення. "Після ретельного вивчення та перевірки ми зможемо дати відповідь, чи дійсно Лозінський знаходиться або був в Ізраїлі", - сказав він.

Кагальський відзначив, що така процедура є достатньо складною і займе декілька днів. Він пояснив це тим, що на території Ізраїлю може знаходитися людина з таким самим прізвищем та ім’ям, як і розшукуваний екс-депутат. "Але я можу сказати, що Ізраїль це не найвдаліша країна, де можна сховатися", - додав прес-секретар ізраїльської поліції.

На питання, чи перевіряла поліція приміщення в місті Нетанія (Ізраїль), де нібито ховається Лозінський, Кагальський не дав чіткої відповіді, але відмітив, що це не єдина адреса, яка з’явилася або з’являтиметься в ході перевірки.

Торкаючись питання екстрадиції Лозінського до України, якщо він дійсно буде знайдений в Ізраїлі, Кагальський нагадав, що ця процедура є достатньо складною і відноситься до компетенції закордонного відділу ізраїльської прокуратури.

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилася інформація, що колишній народний депутат від БЮТ Віктор Лозінський, обвинувачений у вбивстві і розшукуваний міліцією та Інтерполом, ймовірно, ховається в Ізраїлі. Називалася навіть точна адреса - місто Нетанія, проспект Беньяміна, 15.

Раніше ізраїльське посольство, коментуючи цю інформацію на прохання ТСН.ua, заявило, що Ізраїлю нічого не відомо про місцеперебування Лозінського.

Разом із тим, у посольстві Ізраїлю відзначили, що до них не надходило жодних звернень від українських правоохоронних органів стосовно Лозінського. Крім того, Україна взагалі не відправляла Ізраїлю жодного офіційного запиту, що стосувався би Лозінського.

Інформацію про Лозінського спростовували і в поліції Ізраїлю. У прес-службі Центрального округу ізраїльської поліції наголосили, що якби Лозінський, якого розшукує Інтерпол, був на території Ізраїлю, його би вже давно заарештували.

Незрозумілою також є ситуація, за якої українські правоохоронці знають точну адресу знаходження людини, яку вони розшукують, але не роблять спроб її заарештувати.

Читайте також:

СБУ шукає Лозінського в Україні за допомогою мобілки

Лозінський ухилився від двох засідок в Нікополі

"Регіонал" вигадав інформацію про перебування Лозінського в Придністров'ї

За "голову" Лозінського оголосили винагороду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: