До Севастополя прийде "Велике російське слово"

Міжнародний фестиваль відбудеться одночасно зі святкуванням 210 річниці від Дня народження О. С. Пушкіна.

У Севастополі на початку червня пройде міжнародний фестиваль "Велике російське слово".

Як повідомили у прес-службі Севастопольської міської ради, про це заявив голова міськради Валерій Саратов.

Голова депутатського корпусу Севастополя вважає, що Міжнародний фестиваль "Велике російське слово" має стати всеукраїнським, аби не лише Крим та Севастополь, але й усі регіони України приєдналися до участі в ньому, оскільки він несе "серйозний гуманітарний сенс".

За словами голови міськради, "в Україні проживають 12,5 мільйонів людей, які вважають себе росіянами, тому правильніше проводити фестиваль більш широкомасштабно, охоплюючи всі регіони України".

Саратов повідомив, що, "оскільки цього року проведення фестивалю співпадає зі святкуванням 210-ї річниці з дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна, основні заходи пройдуть із 6 до 8 червня. В Севастополі в рамках проведення даного фестивалю в ці дні на всіх майданчиках міста пройдуть пушкінські читання, будуть показані уривки з вистав, виступатимуть фольклорні колективи".

Саратов також вважає, що в плані заходів на 2009 рік прийнятої кілька років тому регіональної програми розвитку російської мови, що затверджуватиметься на найближчій сесії, потрібно передбачити виділення коштів на проведення даного фестивалю.

Зазначимо, що подібний фестиваль вже проводився у Сімферополі 10 червня 2007 року. Тоді він переріс у проросійські мітинги.

Читайте також:

В Криму козаки побили татарського журналіста

Чорноморський флот РФ заборгував Україні кілька мільйонів

Москаль пропонує подарувати Путіну дачу в Криму

Спецназ СБУ встановив у Криму гігантський прапор України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: