До січня абоненти Beeline зможуть набирати номери у старому і новому форматах

До 15 січня 2010 року абоненти Beeline зможуть набирати номери телефонів у старому і новому форматі.

Після переходу України на новий формат телефонної нумерації абоненти Beeline зможуть до 15 січня 2010 р. набирати номери "по-старому".

У зв'язку зі змінами в "Національному плані нумерації України", які набирають чинності 14 жовтня, Beeline прийняв рішення про плавний перехід на нові формати набору міжміських і міжнародних номерів.

Упродовж 3 місяців після змін - до 15 січня 2010 року - для абонентів Beeline працюватиме паралельний набір номерів у старому і новому форматах. Також буде активована всестороння система сповіщення абонентів про правила нового набору.

Як вважає директор із маркетингу Beeline Антон Володькін, "це необхідно для того, щоб абоненти компанії не відчули жодних незручностей у зв'язку з переходом України на новий формат телефонних номерів, і були вчасно проінформовані про всі способи набору".

В разі набору номера в старому форматі, абонент буде автоматично з'єднаний із номером, що викликається. Вже зараз готова технічна база для інформування як приватних, так і контрактних абонентів. Контрактні клієнти одержать спеціальні листи від компанії. Крім того, всі абоненти зможуть отримати довідки за коротким номером, в Call-центрах і на офіційному сайті компанії www.beeline.ua.

"Beeline - клієнтоорієнтована компанія, і для нас вкрай важливо забезпечити зручність користування нашим зв'язком. Ми впевнені, що абонент, перш за все, повинен дзвонити - і додзвонюватися, незалежно від будь-яких нововведень в телекомунікаційній сфері. Створення не лише комфортних тарифних, але і технологічних умов для користувачів будь-яких видів зв'язку Beeline - ось наша робота", - прокоментував Антон Володькін.

Довідка

З 14 жовтня в рамках другого етапу переходу країни на нову систему телефонної нумерації міжміський префікс "8" буде змінений на "0", а міжнародний префікс "810" - на "00". З кодів міст і мобільних операторів приберуть цифру "0".
Таким чином, наприклад, для дзвінків до Києва з регіонів номер набиратиметься у форматі "0" - гудок - "44" - номер абонента, а для міжнародного дзвінка, наприклад, до Москви - "00" - "7" - "495" - номер абонента, що викликається.

Читайте також:

Правила набору телефонних номерів змінюються: скасовується вісімка

Мобільні телефони скоро замінять посадочні талони в аеропортах

Ринок мобільних ігор в світі буде рости на 16,6% щороку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: