До сліз: вдова добровольця АТО зустрілася з дитиною-автором листа, який носив її чоловік

Дата публікації
До сліз: вдова добровольця АТО зустрілася з дитиною-автором листа, який носив її чоловік

Відверті слова незнайомого хлопця допомогли чоловікові витримати всі випробування війни.

Війна на Донбасі поєднала абсолютно незнайомих людей: вдову військового медика і хлопчика, лист якого той носив при собі та заповідав зберегти по смерті. Жінка через рік після смерті чоловіка знайшла в собі сили зустрітися з дитиною і подякувати за зворушливі слова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Житель Чорткова 12-річний Денис Обшарський написав листа три роки тому. "Мені дуже приємно, що цей лист міг комусь помогти і когось підтримати у важку хвилину", - зізнається хлопець. Бабуся додає, що текст народився під враженням від смерті в АТО тренера, в якого займався Денис. "Цей лист він писав під великим враженням, коли він був на похороні свого улюбленого тренера Романа Іляшенка, який загинув і являється тепер героєм нашого міста Чортків. Тому дитина писала ці слова з великим хвилюванням", - розповіла Раїса Обшарська.

Вдова військового розшукала маленького автора, який листом підтримав чоловіка на передовій

Вдова військового розшукала маленького автора, який листом підтримав чоловіка на передовій

Таких листів незнайомим захисникам Денис написав шість, але лише у цьому щиро зізнався, що смертельний подих війни відчув на собі, бо втратив близьку людину. "Цей лист був про те, що він ще є в мому серці і в душі", - пояснив хлопець. А незнайомому "дорогому солдатику" хлопчик наказав повертатися живим – і той повернувся. Тернопільський хірург Михайло Стасів, який у 2014-му добровільно пішов у військкомат і був мобілізований у медичну роту 128-го гірничо-піхотного батальйону, впродовж року витягав з того світу поранених, вивозив з передової загиблих, оперував в бліндажах. Зі своїм підрозділом пройшов усі гарячі точки – і завжди з ним був лист незнайомого хлопчика. Через півроку після демобілізації серце не витримало пережитого – медик помер у віці 47 років від інфаркту.

Ольга Стасів та Денис Обшарський обійнялися, плакали та дякували один одному. Хлопець приніс вдові квіти, а вона подарувала йому путівку до Угорщини, котру отримала за перемогу в міжнародному соціальному проекті "Книга добра". Жінка написала оповідання про свого чоловіка та їхнє кохання. "Він повернувся, так як ти написав в листі, він повернувся додому живий і він ще побув дома якийсь час. І це був щасливий час для нього, для мене", - розповіла вона Денисові.

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Наступна публікація