До участі в ЗНО вже в перші години зголосилися 3,5 тисячі українців

Тести складатимуть у травні, реєстрація триватиме до березня.

3,5 тисячі абітурієнтів записалися для участі в цьогорічному ЗНО у перші години старту реєстрації. Заповнити реєстраційні картки можна на сайті центру оцінювання якості освіти до 4 березня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До цієї дати слід надіслати й пакет документів до регіональних центрів, аби остаточно зареєструватися для участі в ЗНО. Випускники попередніх рокІв їх надсилають поштою. Цьогорічні – передають папери через директорІв своїх шкіл.

Діти з окупованих територій можуть пересилати документи в електронному вигляді.

Кожен абітурієнт обов'язково має скласти тести з двох предметів – української та на вибір математики чи історії України.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня і триватиме до 17 червня.

ЗНО-2016: вимоги та дати

Як повідомлялося, схема реєстрації на участь у ЗНО, яка використовувалась у попередні роки, виправдала себе і буде застосовуватись і цього року. Відповідальні особи кажуть про цілком відповідний планам хід підготовки до тестування"Динаміка підготовки до ЗНО є позитивною. Календарні графіки дотримуються", – запевнив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Перше загальноукраїнське ЗНО провели в 2007 році. Для випускників шкіл попередніх років воно було не обов'язковим і вони мали право складати іспити під час вступу у вищі навчальні заклади.

Якщо раніше можна було подати до вишів сертифікатів ЗНО попередніх років, то з 2015-го – лише свіжі, лише за той рік. Така ж норма діє і цього року – подавати можна буде лише сертифікати за 2016-й.

Результати ЗНО є одночасно результатами державної підсумкової атестації в школах, а також прохідними балами до вишів. Зарахування до них відбувається за рейтинговою системою, що оприлюднюють онлайн.

ВНЗ розпочнуть прийом документів (особисто та онлайн) від абітурієнтів із 11 липня і триватиме процес два з половиною тижні – до 27 липня. Варто звернути увагу, що завершення прийому заяв та документів від абітурієнтів, які проходять співбесіди, екзамени, творчі конкурси, відбудеться раніше – 20 липня, їхнє проведення – 21-27 липня.

Перша хвиля оголошення рекомендацій на місця державного замовлення відбудеться 1 серпня.

Цього року ВНЗ востаннє проводитимуть набори на освітньо-кваліфікаційні рівні молодшого спеціаліста та спеціаліста – це передбачено реформою вищої освіти в Україні.

Крім того, набір студентів до ВНЗ на всі ступені та освітньо-кваліфікаційні рівні у 2016 році буде здійснюватись за новим єдиним переліком галузей та спеціальностей, який затвердив Кабмін навесні 2015-го.

ВідеоВ Україні стартувала реєстрація на ЗНО-2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: