Гашиш був пофасований у 143 брикети.

У суботу, 2 вересня, на митному посту "Рава-Руська" на Львівщині українські правоохоронці та прикордонники виявили 58,5 кг наркотиків. Вони були пофасовані в 143 брикети та сховані в автомобіль Mercedes, який нібито після аварії завозили з Польщі до України.

"Порушники намагались "відвести погляд" митників в дещо цікавий спосіб. Під час в'їзду до України з Польщі водій авто Mercedes Sprinter, громадянин Молдови та ще двоє пасажирів спрямували транспортний засіб до "червоного коридору", адже перевозили вантаж - легковик, теж "Mercedes", який зі слів одного з пасажирів потрапив у ДТП та має ознаки зіткнення в передній та задній частині. Проте під час митного огляду виникли сумніві, що авто після аварії, адже там де були пом'ятості в машині виявились схованки, в яких містились брикети з рослинною речовиною. Виявлену речовину, за попередніми висновками – гашиш, вилучено", - ідеться в повідомленні Державної фіскальної служби.

"Загалом, ввезти речовину з наркотичною дією до України намагалося четверо громадян Молдови віком від 28 до 45 років. Наразі проводяться слідчі дії. Власнику автомобіля після ДТП загрожує кримінальна відповідальність за 305 статтею Кримінального кодексу України за контрабанду наркотичних речовин", - зазначив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

Залиште свій коментар