До України не пустили двох російських вчених

У Борисполі затримали двох російських вчених, котрі прилетіли на конференцію до Києва. Російське МЗС називає цей факт блокуванням двосторонніх контактів.

Українська влада не дозволила двом російським вченим взяти участь у міжнародній конференції у Києві.

Про це повідомляє міністерство закордонних справ Росії.

"У київському аеропорту Бориспіль стався черговий інцидент з російськими громадянами, який яскраво висвітив лицемірство тих державних чиновників, які на словах ратують за конструктивний діалог з Росією, але на ділі блокують двосторонні контакти", - йдеться в повідомленні.

За словами російського МЗС, українська влада не дозволила двом російським вченим - Фролову і Меськовій, – які прилетіли до Києва взяти участь у міжнародній конференції, присвяченій актуальним проблемам молодіжної політики в Україні і в Росії, котра проводиться силами неурядових організацій.

"Судячи з усього, певним політичним силам в Україні явно не до душі двосторонній діалог, що поступово відновлюється останнім часом, і спрямований на створення умов для повернення наших відносин у русло реального, взаємовигідного партнерства", - зазначили в Москві.

МЗС Росії заявило: "Відповідальним політикам у Києві варто було б добре задуматися про можливі наслідки подібної практики і вжити заходів для її якнайшвидшого викорінення".

У свою чергу в прес-службі Служби безпеки України заявили, що зможуть прокоментувати дану інформацію не раніше ранку 25 листопада.

Як повідомлялося, 4 жовтня українські прикордонники не пустили на територію країни отамана Донецького округу Всевеликого війська Донського Віктора Дем'яненка у зв'язку з відповідним дорученням Служби безпеки України.

У СБУ зазначили, що отаман Всевеликого війська Донського, козачий генерал Віктор Водолацький персона нон-ґрата для України.

Читайте також: 

Затуліна знову не пустили в Україну

В Україну не пустили отамана донських козаків

Генсека "Репортерів без кордонів" не пустили до Москви

Учасникам веломарофону пам'яті Бандери анулювали польські візи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: