Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До України не пустили трупу акторів з Росії, які мали гастролі у Запоріжжі

Громадські активісти готували акцію протесту через спектакль, який мав відбутись ввечері.

В аеропорту Запоріжжя групі акторів з Російської Федерації, що прибули рейсом з Варшави, відмовили у перетині кордону під час в’їзду до України. 

Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

"Під час оформлення стосовно одного з іноземців спрацювала база даних щодо вивчення додаткових обставин перетину ним державного кордону. Як встановили співробітники Держприкордонслужби, громадянин Росії незаконно відвідував окуповану його країною територію Криму. Прикордонники відмовили йому у перетині кордону, а також довели рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави і проставили відмітку в паспортному документі. Ще троє росіян не змогли пояснити доцільності та мети свого перебування в Україні", - зазначили у відомстві. 

✈ В аеропорту Запоріжжя прикордонний контроль на в’їзд в Україну не пройшла група акторів з Російської Федерації , які...

Опубліковано Державна прикордонна служба України Неділя, 19 січня 2020 р.

За даними джерела "Української правди", заборона в’їзду стосується Сергія Колєснікова, мету свого перебування в Україні не змогли пояснити Лариса Удовиченко, Андрй Бутін та особа, що їх супроводжувала. Всі вони мали брати участь у спектаклі, який обурив громадських активістів саме через за неодноразові відвідини анексованого Криму цими акторами.

У спектаклі мав бути і Марат Башаров, який перебуває у базі даних українського сайту "Миротворець", але до України він так і не прилетів.

Громадські активісти готували акцію протесту, анонсували блокування виступу російських акторів та звернулися до СБУ із закликом заборонити Башарову в'їзд на територію України. 

Гастролі трупи мали відбутись у Запоріжжі, Одесі та Києві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції