Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До України повернули картину, яку нацисти вивезли під час німецької окупації

Картину "Таємний від'їзд Івана Грозного перед опричниною" викрали з Дніпропетровського художнього музею.

Американськ родина Девіда і Габріели Трейсі повернуло до України картину українського художника Михайла Паніна "Таємний від'їзд Івана Грозного перед опричниною", яку в часи Другої світової війни нацисти викрали з Дніпропетровського художнього музею.

Про це повідомила у Facebook пресслужба Міністерства культури, молоді та спорту.

Слід зауважити, що через роки після викрадення картина опинилася у Сполучених Штатах. У 2017 році її виставили до продажу на аукціоні "Potomack Сompany" у місто Александрія, що в американському штаті Вірджинія. 

"Повернення картини до України - це результат багаторічної спільної праці та промовистий жест не тільки стратегічного партнерства між Україною та США, а й міжнародне визнання втрат України під час Другої Світової Війни", - йдеться у повідомленні міністерства. 

Як повідомлялося, у вересні 2019 року стало відомо, що картину доправлять з США до України. Її погодилося повернути подружжя Трейсі, в яких полотно перебувало останні 30 років. 

Відео В Італії знайшли викрадену картину австрійського художника-модерніста Густава Клімта

"Портрет дами" Густава Клімта зберігався в галереї міста П’яченца. Та під час ремонту безслідно зник. Поліція тоді розглядала здавалося б фантастичну версію – грабіжник начебто витяг полотно вудочкою через вікно. І от понад 22 роки по тому, портрет знаходять не менш дивовижним чином. Садівник розчищав стіну галереї від плюща й натрапив на металічні дверцята з таємною нішею, де, як виявилося, й зберігали картину.  

В Італії знайшли викрадену картину австрійського художника-модерніста Густава Клімта

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції