Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До України прилетять до 200 літаків із хасидами, які їдуть до Умані святкувати Новий рік

За прогнозами, паломників буде до 40 тисяч.

На святкування юдейського нового року Рош-га-Шана до Умані на Черкащині почали з'їжджатися тисячі паломників. Головна їхня мета - відвідати у Новий рік могилу свого духовного наставника Цадика Нахмана. Цього року свято триватиме від 9 до 11 вересня.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

В аеропорту "Бориспіль" уже приземлився перший на сьогодні літак з Тель-Авіва із кількома десятками паломників-хасидів. Сьогодні очікується 18 авіарейсів з Тель-Авіва, левова часка - чартерні.

До початку святкування юдейського нового року Рош га-Шана ще 4 дні, а віряни вже поспішають до Умані, де розташована могила їхнього духовного наставника Цадика Нахмана.

ВідеоСотні паломників почали з'їжджатися до Умані на святкування Рош га-Шана

Головна їхня мета - відвідати у Новий рік могилу свого духовного наставника - Цадика Нахмана. Цього річ свято триватиме з 9-го по 11 вересня. В аеропорт "Бориспіль" один за одним прибувають літаки з Тель-Авіва.

Сотні паломників почали з'їжджатися до Умані на святкування Рош га-Шана

Цьогоріч кількість паломників-хасидів може стати рекордною, адже на українські летовища за ці дні приземлиться близько 200 літаків. Понад 40 тисяч паломників прибудуть до Умані. Їхній спокій охоронятимуть 600 правоохоронців - це копи з усієї України та їхні ізраїльські колеги. І на цю мить відомо, що вже дістались місця прощі понад три з половиною тисячі хасидів.

Цього року початок святкування 5779 юдейського нового року Рош га-Шана припадає на 9 вересня, хасиди увесь день молитимуться, і з появою першої зірки на небі свято настане.

Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції