До України приїде Гілларі Клінтон

США домовилися з Україною про візит держсекретаря Гілларі Клінтон до України у першому півріччі.

Між Україною і США досягнуто домовленості про візит до Києва держсекретаря США Гілларі Клінтон, заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко. При цьому він підкреслив, що на зустрічі президентів України і США з боку останнього був дан ряд украй важливих політичних сигналів.

"В нас є ще й домовленість про візит держсекретаря Гілларі Клінтон в Україну. Точної дати ще не визначено, але це буде перше півріччя, точніше — літо", — повідомив міністр

При цьому він підкреслив особливе значення заяви президента Обами про те, що США готові підтримати фінансову стабілізацію в Україні.

"Дуже важлива і сильна заява про те, що Сполучені Штати надаватимуть підтримку політиці реформ та фінансової стабілізації в нашій країні. Вони радитимуть МВФ йти нам назустріч у розв’язанні проблем фінансової стабілізації", — заявив Грищенко.

Він також підкреслив плідний характер дискусії українського і американського президентів.

"Мушу сказати без жодного перебільшення, що за час своєї роботи і послом у США, і міністром у попередній каденції я не пригадаю такої предметної й системної розмови, як під час зустрічі Обама — Янукович", — заявив міністр.

Читайте також:

Янукович зустрівся з Обамою у Вашингтоні

Янукович визначився з новим послом у США

Янукович у США проситиме нові кредити для України

Янукович прилетів до Обами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: