До України справді в'їхало двоє опозиціонерів з Білорусі, але не Колесникова - ДПСУ

Опозиціонерка не прибувала до пункту пропуску України.

До України в'їхало двоє білоруських опозиціонерів -  Антон Родненков і Іван Кравцов. Марія Колесникова на українську частину пункту пропуску не прибувала.

Так у Державній прикордонній службі України спростували інформацію Державного прикордонного комітету Білорусі, передає Інтерфакс-Україна.

"В один з українських пунктів пропуску в межах Київської області на в'їзд в Україну прибули двоє громадян Республіки Білорусь Родненков і Кравцов ... Громадянка Республіки Білорусь Колесникова в пункти пропуску України для проходження прикордонного контролю не прибувала", - повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

7 вересня зранку стало відомо про викрадення в Мінську опозиціонерки Марії Колесникової. Де вона перебуває невідомо. Водночас на зв'язок перестали виходити двоє інших опозиціонерів - Антон Родненков та Іван Кравцов.

8 вересня у Держприкордонкомітету Білорусі заявили, що всі троє пройшли прикордонний контроль і виїхали до України. Утім деякі ЗМІ стверджували, що Колесникова "намагалася незаконно покинути територію Республіки Білорусь, але була затримана на кордоні".

Відео У середмісті Мінська викрали білоруську опозиціонерку Марію Колесникову

Понад шість годин про її долю нічого невідомо. Ще напередодні під час та після маршу єдності офіційні силовики і тамтешні тітушки діяли з безпрецедентною жорстокістю. Загалом, затримали понад 640 людей. Більшість дотепер перебувають у слідчих ізоляторах в очікуванні судів. Повні випуски дивіться на 1+1 video

У середмісті Мінська викрали білоруську опозиціонерку Марію Колесникову

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів