Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До України з Афганістану знову летять труни із загиблими українськими пілотами. Подробиці трагедії

В авіатрощі загинули 11 людей.

В Афганістані розбився гвинтокрил Мі-8. На його борту було троє членів екіпажу (всі українці) та десятеро афганських військових. Вижити вдалося лише двом. За попередньою інформацією, це український борт-інженер та один військовий.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Вертоліт лише злетів, набрав 15 метрів і звалився. Кілька годин густий їдкий дим накривав афганське містечко Мазарі-Шариф. Мі-8 лише вилітав на місію - баки були заправлені під зав'язку. Це диво, що в такому полум'ї залишилися живими люди. Вочевидь, ударом їх відкинуло від вогняної машини. Вертоліт належав молдавській авіакомпанії. Її представник сухо розказує подробиці:

"Тільки злетів, буду вивчати".

Оформити документи, розпізнати тіла загиблих - до Афганістану вже виїхав український консул із Душанбе.

ВідеоВ Афганістані розбився гвинтокрил МІ-8, загинули українці

В Афганістані розбився гвинтокрил МІ-8. На його борту було троє членів екіпажу – усі українці, та десятеро афганських військових. Вижити вдалося лише двом. За попередньою інформацією один пілот та один військовий. 

В Афганістані розбився гвинтокрил МІ-8, загинули українці

Афган - це завжди непросто, каже досвідчений пілот Костянтин Яськов. Він нещодавно повернувся з цієї неспокійної країни. За своє льотне життя він на Ан-124 злітав і сідав в усіх тамтешніх аеропортах. В Афганістані, особливо на гірських аеродромах, часто змінюється вітер - буває дме легенький з одного боку і вже за мить шарпкий - з іншого. Важко пристосуватися, неможливо передбачити.

"Дуже поривчастий вітер змінного напрямку і сили, тому під час заходження бувають складності, особливо вночі", - каже командир Ан-124 Костянтин Яськов.

Називати імена загиблих чи навіть регіон звідки загиблі родом, представник молдавської фірми відмовляється - він не певен, чи батьки загиблих уже знають страшну новину.

Українські пілоти гинуть в Афганістані не вперше. У січні нападники вдерлися в елітний готель у центрі Кабула, де розстріляли дев'ятьох українців - пілотів та стюардес. Але й після того найкращі українські пілоти в Афганістан їдуть - на заробітки.

Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції