До українського кордону суне потужна колона з російськими "Градами", БТРами та танками. Мапа АТО

Дата публікації
До українського кордону суне потужна колона з російськими "Градами", БТРами та танками. Мапа АТО

Колона рухається у напрямку українського кордону / Reuters

Військова техніка рухається без розпізнавальних знаків.

Бойовики в зоні АТО на Донбасі, де за добу загинули 10 захисників України, намагаються максимально скоригувати лінію розмежування на свою користь, розширити підконтрольну їм територію та зайняти вигідні позиції для подальших військових операцій.

Про це на традиційному брифінгу повідомив речник АТО Андрій Лисенко.

Він нагадав, що вчора було прийнято рішення відвести українських військовослужбовців з нового терміналу Донецького аеропорту, а також повідомив, що сили АТО утримують кілька об'єктів: пожежну частину, район диспетчерської вежі та територію злітно-посадкової смуги, яка теж виведена з ладу.

Ситуація в зоні АТО станом на 22 січня / РНБО

Водночас, Росія продовжує "підливати масла у вогонь" та постачати зброю, боєприпаси та військову техніку на окуповану бойовиками територію Донбасу.

За даними розвідки, зафіксовано рух колон російської військової техніки по території Ростовської області РФ у напрямку російсько-українського кордону. Зокрема, виявлено значну кількість БМД і БМП різного типу, танків новітніх модифікацій,  САУ "Мста-С"; САУ типу "Нона", РСЗВ "Град", критих КамАЗів, паливозаправників. У більшої частини автотранспорту відсутні транспортні маркування, бортові та номерні знаки. Водночас на окремих одиницях військової техніки були номери Західного, Східного, Центрального та Південного військових округів РФ.

Раніше стало відомо, що "кіборги" контролюють частину аеропорту Донецька, відійшла лише група бійців 

В РНБО розповіли про ситуацію в зоні АТО

В РНБО розповіли про ситуацію в зоні АТО
Наступна публікація