Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До утримуваного у Росії Гриба виїхав медик, який лікував українця з дитинства

Двоє професорів вирушили до російського Краснодара.

До Краснодара, де тримають за ґратами 19-річного Павла Гриба, виїхали двоє професорів, йдеться у ТСН.16:45.

Один з них - Василь Притула - дитячий хірург, який лікує Павла з дитинства. Каже, що напередодні викрадення хлопець був у нього на прийомі. Тоді ж вони і домовились про чергову операцію, яку мали провести наприкінці серпня.

"Ліки з собою ми не беремо для Павла. Але треба перевірити, як він, які має ліки підтримки. Що згідно того стану, що є, він отримує. Тому що ліки, нажаль, треба приймати постійно", - каже Притула.

Другий - анестезіолог Юрій Кучин. Везе із собою найпростіше діагностичне обладнання і сподівається, що росіяни пустять лікарів до пацієнта.

ВідеоУкраїнські медики терміново виїхали до ув’язненого в Росії Павла Гриба

"В тій ситуації, в тих умовах щось зробити дуже важко. Якщо розвинуться якісь ускладнення, то буде безпосередня загроза його життю. Наша місія полягає в тому, щоби оглянути його і донести інформацію про стан його здоров’я до суспільства, до Європейського суду", - повідомив Кучин.

Нагадаємо, 24 серпня чернігівець Павло Гриб маршруткою виїхав у Білорусь на зустріч з росіянкою, з якою познайомився в Інтернеті. Хлопець доїхав до Гомеля і тут його слід зник. Пізніше батько Гриба з’ясував, що сина викрала російська ФСБ, і він перебував у федеральному розшуку Росії за терористичну діяльність. Знайшовся Павло у краснодарському СІЗО. Його заарештували, звинувативши у підготовці теракту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції