До вбивства російських журналістів у Африці причетні найманці "Вагнера" - СБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Росії намагаються приховати причетність ПВК до злочину.

Служба безпеки України має докази причетності російських найманців приватної військової компанії "Вагнера" ​​до вбивства російських журналістів у Центрально-Африканській республіці.

Про це заявив керівник апарату СБУ Ігор Гуськов в інтерв'ю "Українським новинам".

"Та інформація, яка у нас є і якою з нами діляться наші колеги, говорить про те, що до цього вбивства з великою часткою ймовірності причетні російські найманці, які перебувають у ЦАР", - наголосив він.

За словами Гуськова, у ЦАР перебуває саме ПВК "Вагнера", а не якийсь інший підрозділ, а РФ намагається приховати причетність "Вагнера" ​​до цього злочину.

"У нас є список із більш ніж 2 тисячами прізвищ найманців цієї ПВК із усіма персональними даними та особистими номерами", - додав він.

Нагадаємо, 30 липня у Центральноафриканській Республіці вбили трьох російських журналістів: Олександра Расторгуєва, Орхана Джемаля і Кирила Радченка. За заявами місцевої влади, вони були пограбовані і вбиті місцевими бандитами. Однак родичі і колеги загиблих у версію пограбування не вірять, вважаючи, що вбивство журналістів було сплановано й пов'язане з підготовкою фільму про видобуток корисних копалин в ЦАР структурами бізнесмена Євгена Пригожина. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції