Вчений з Інституту фізики заявив, що після мітингу проти Шкарлета, до нього прийшли з СБУ

Вчений з Інституту фізики заявив, що після мітингу проти Шкарлета, до нього прийшли з СБУ

Дата публікації
Перегляди
994
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вчений з Інституту фізики заявив, що після мітингу проти Шкарлета, до нього прийшли з СБУ

Науковець припускає, що подібні візити відбудуться також до інших учасників акції.

Старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України Антон Сененко, який був співорганізатором акції протесту проти новопризначеного в.о. міністра освіти й науки Сергія Шкарлета, повідомив, що до нього приходили з СБУ. Візит відбувся наступного дня після призначення Шкарлета. 

Про це 26 червня Антон Сененко повідомив на своїй сторінці у Facebook

"Ну що, друзі, сьогодні до мене в Інститут приходив куратор з СБУ. Поспілкуватися про акцію протесту, що відбулася минулого четверга, проти вчора призначеного міністра. Тобто прийшов не минулої п'ятниці, не в понеділок, а на наступний день після призначення", - написав Сененко.

Він також розповів, що у нього допитувалися, хто організатор акції, чи не сплачувалися учасникам акції за це кошти та хто ще був на акції з Інституту фізики НАН України. На запитання Сененка про мету візиту СБУ, сам куратор сказав, що "вони перевіряють інформацію про акцію протесту і чи немає там складу злочину".

"Також було питання про те, чому я вирішив прийти на акцію протесту проти.... за всю розмову він жодного разу не назвав прізвище нового міністра. Я теж не буду, може це якесь табу. Довелось розповісти про академічну доброчесність, питання плагіату, що моя громадянська позиція не дозволяє мені з цим миритися", - написав у дописі науковець. 

Ну що, друзі, сьогодні до мене в Інститут приходив куратор з СБУ. Поспілкуватися про акцію протесту, що відбулася...

Опубліковано Антоном Сененком Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Нагадаємо, 25 червня Камін призначив виконувачем обов'язків міністра освіти ректора Чернігівського технологічного університету та "ексрегіонала" Сергія Шкарлета. Раніше парламент не підтримав його кандидатуру на посаду нового міністра освіти. Тоді під стінами парламенту на пікет вийшли науковці. Вони стверджують, що Шкарлет заскочений на плагіаті - простіше кажучи, списуванні чужих робіт. 

На посаду ректора Чернігівського державного технологічного університету його призначили 2010-го року. На час призначення Шкарлет був наймолодшим ректором України. Йому було 38 років. Того ж року Шкарлет балотувався до Чернігівської обласної ради від "Партії регіонів". 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
994
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація