До Верховної ради проходять шість партій - опитування

Майже половина населення України не підтримує пропозицію дострокових парламентських виборів.

У випадку проведення парламентських виборів найближчим часом, 3%-ий бар'єр зможуть подолати шість партій і політичних блоків.

За результатами опитування Ukrainian sociology service, 32,7% респондентів підтримають Партію регіонів, 14,2% - БЮТ, 12,8% - блок Арсенія Яценюка.

Крім того, 5,4% готові проголосувати на дострокових парламентських виборах за політичну партію "Наша Україна", 4,3% - за Комуністичну партію і 3,8% - за Блок Литвина.

При цьому 16% опитаних не змогли відповісти, за яку з політичних сил будуть голосувати, а 2,6% заявили, що будуть голосувати проти усіх.

Водночас 44% респондентів не підтримують пропозицію про розпуск Верховної ради і призначення дострокових виборів президента, 31,4% опитаних підтримують таку пропозицію, а 24,5% не змогли відповісти на це питання.

32,6% опитаних обов'язково будуть брати участь у голосуванні на дострокових виборах у Верховну раду, якщо вони відбудуться, а 29,7% - швидше за все, візьмуть участь у такому голосуванні.

15,7% опитаних, швидше за все, не будуть брати участь у голосуванні, а 11,2% респондентів точно не прийдуть на виборчі дільниці.

Під час дослідження, яке проводилося 14 липня, було опитано 2010 респондентів старших за 18 років. Максимальна статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Читайте також:

Ющенко чекає на привід, щоб розпустити Раду

Яценюк: розпуск Ради не допоможе Україні

Литвин: замість президентських виборів в Україні будуть парламентські

Янукович обіцяє не чіпати Раду у разі перемоги на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: