До вибухів арсеналу біля Ічні місцеві жителі бачили над полігоном безпілотники

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їх свідчення були передані поліції, однак видимих наслідків це не мало.

Диверсія – найбільш імовірна причина вибухів на військових складах Чернігівщини. У Генштабі повідомляють, що майже одночасно вибухи пролунали в чотирьох різних місцях арсеналу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перші два вибухи на Ічнянському арсеналі лунають близько третьої ночі. За п’ять хвилин стається ще два – всі розриви на різних майданчиках арсеналу. Слідчі одразу починають відпрацьовувати версію про злий умисел. "За даними оперативної групи Генштабу, яка провела опитування на постах, вони підтверджують підрив в чотирьох місцях арсеналу, причому в різних місцях", - розповів заступник начальника Генштабу ЗСУ Родіон Тимошенко.

ВідеоУ Генштабі називають диверсію як найбільш імовірну причину вибухів у Ічні

Диверсія - найбільш ймовірна причина вибухів на військових складах Чернігівщини. Майже одночасно вибухи пролунали в чотирьох різних місцях арсеналу, повідомляють у Генеральному штабі. Цю версію відпрацьовують і в СБУ. Проте слідчі не виключають службову недбалість або звичайну людську халатність. 

У Генштабі називають диверсію як найбільш імовірну причину вибухів у Ічні

Микола Пожарський від пожежі та вибухів тікав без вагань. На цьому складі офіцер запасу працював 20 останніх років, тому знає, як ретельно охороняли тут боєприпаси. На його думку, охорона недопрацювала. Натомість у Генштабі запевняють, що склади охороняли із подвійною пильністю, а половину боєприпасів завчасно вивезли на інші, вже підземні складські майданчики. "Таких ракет, як "Бук", для великих ракетних комплексів і великого калібра артилерійських систем там немає. Там переважно стрілкова зброя", - пояснив Тимошенко.

Місцеві жителі в соцмережах викладають фото з далеко не стрілецькою зброєю – наприклад, ракетами від залпової системи "Град", що дивом не розірвалися в одному з дворів. Голова парламентського комітету з національної безпеки та оборони Сергій Пашинський вважає, що подібного масштабу лиха не сталося б, якби боєприпаси зберігали в підземних сховищах у спеціальних бетонних бункерах. Крім диверсії, слідчі перевірятимуть і інші версії – службову недбалість або звичайну людську халатність. Місцеві жителі розповідають, що кілька разів над арсеналом бачили безпілотники, а повідомлення про це в поліцію залишилися без відповіді.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Фотогалерея Село Августівка постраждало від снарядів, що вибухали на військовому складі (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції