До викрадення Чауса в Молдові можуть бути причетні ще чотири українці - розслідування

До викрадення Чауса в Молдові можуть бути причетні ще чотири українці - розслідування

Розслідувачі дізналися про чотирьох українців, які можуть бути пов'язані з викраденням екссудді.

Журналісти-розслідувачі дізналися про ще чотирьох українців, які могли бути причетними до викрадення в Молдові українського екссудді Миколи Чауса. ЗМІ припускають, що вони в’їхали до Молдови під вигаданими іменами.

Про це йдеться в спільному розслідуванні українського "Слідство.Інфо" та молдовського RISE Moldova.

Журналісти проаналізували дані 20 громадян України, що потрапили у поле уваги слідчих у Молдові у зв’язку з викраденням Чауса і з'ясували, що чотири українці перед зникненням Чауса в’їхали до Молдови під вигаданими іменами.

Так, 24 березня, за 10 днів до викрадення судді, до Молдови через пункт пропуску Тудора з боку Одеської області рейсовим автобусом прибули двоє українців – Олексій Нечаєв та Олексій Сотніков. Ще двоє громадян України – Андрій Бородінов та Сергій Гончар – прибули до Молдови через цей же пункт пропуску 26 березня.

Згодом правоохоронні органи встановлять, що вони обоє жили в тому самому готелі у Кишиневі у сусідніх номерах, а Гончар розрахувався готівкою за обидві кімнати.

За даними розслідувачів, 3 квітня, через 6 годин після викрадення судді, Нечаєв, Сотников і Бородінов виїхали з Молдови рейсовим автобусом, знову через пункт пропуску Тудора. Водночас джерела в прикордонній поліції повідомили журналістам, що жодна людина з ім’ям Сергій Гончар станом на 27 квітня з території Молдови не виїжджала.

Зазначається, що під цими іменами українці зупинялися в різних готелях в Кишиневі та орендували автомобілі, зокрема  оснащеними GPS.

Нагадаємо:

Новини світу: у молдовському МВС заявили, що екссуддю-втікача Чауса викрали українці

Новини світу: у молдовському МВС заявили, що екссуддю-втікача Чауса викрали українці
Наступна публікація