Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До викритої на Одещині схеми підкупу виборців причетні понад 10 осіб

Гроші вже були розфасовані по пакетах.

На Одещині силовики вилучили понад мільйон гривень готівкою, які мали йти для підкупу на користь одного з кандидатів на посаду президента України. Спецоперацію провели в місті Подольську, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У місцевому відділенні банку знайшли документи, що містили інформацію про підкуп виборців, членів виборчих комісій та спостерігачів. Разом з ними була і розфасована по окремих пакетах готівка в гривнях та доларах.

ВідеоНа Одещині силовики вилучили понад мільйон гривень, які мали йти на підкуп виборців

Спецоперацію провели в місті Подольську. У відділенні банку були знайдені документи, що містили інформацію про підкуп виборців, членів виборчих комісій та спостерігачів. Разом з ними була і розфасована по окремим пакетам готівка в гривні та доларах. Правоохоронці кажуть, що встановили усіх причетних до цієї незаконної схеми.  

На Одещині силовики вилучили понад мільйон гривень, які мали йти на підкуп виборців

Правоохоронці кажуть, що встановили усіх причетних до цієї незаконної схеми – це більш як десять осіб. У телефонних розмовах організатори обговорювали суми, які планували витратити на підкуп. "Вже під час документації, а саме проведення обшуків, обговорюється план, як захищати себе, як вказувати про непричетність. Крім того, дозволю собі сказати, що буквально на наступний день ця ж політична сила зробила обвинувачення в цих же діях іншої політичної сили", - розповів прокурор Олег Жученко.

Як повідомлялося, в Одеській області працівники СБУ та поліції викрили факти незаконної організаціі виборчого процесу на користь однієї з політичних сил. У партії "Батьківщина" заявили, що інформація про викриття в приміщенні банку у місті Подільськ мережі підкупу членів комісій і спостерігачів, до якої вона нібито причетна, не відповідає дійсності.

Вибори в Україні, застава, президенти, Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції