До влади на Донеччині і Харківщині прийшли діти політиків-регіоналів

Депутатами стали особи, чиї батьки перебувають у Партії регіонів - справжня "золота молодь" не старше 30 років. Деякі навіть не встигли здобути вищу освіту.

У Харкові та Донецьку депутатами місцевих рад стали близько 50 дітей членів Партії регіонів.

За словами політолога Валерія Дудко, в Харківську обласну та міську ради пройшли 15 осіб, чиї батьки перебувають у Партії регіонів - справжня "золота молодь", не старше 30 років. Деякі навіть не встигли здобути вищу освіту.

Дудко наводить приклад: 25-річний син загиблого ще перед виборами директора метрополітену, активіста Партії регіонів, обраний депутатом міськради і зайняв посаду заступника начальника метрополітену.

Політолог вважає, що професійна освіта таким чином знецінюється, а обдаровані молоді політики, якщо вони не є членами Партії регіонів, втрачають можливість прийти до влади.

"Це розстановка своїх людей, новий етап формування схем спорідненості для успішного вирішення всіх питань. Створюється не вертикаль влади, а схема корупції", - говорить Дудко.

У свою чергу політолог Володимир Нікітін не бачить нічого поганого в "відкритій для суспільства спадкоємності". "Україні потрібно створювати нову еліту", - вважає він.

Нікітін наводить приклади з попередніх років, коли відомі харківські депутати-бізнесмени допомагали обратися до поради своїм дітям. Але є й інші випадки, додає Нікітін.

"Коли таємно ці діти займають дуже вигідні посади ... Вони там працюють, а суспільство про це нічого не знає. Такі випадки є. Таку тенденцію вважаю ганебною", - говорить Нікітін.

Нагадаємо, як мінімум у 40 людей з найближчого оточення президента займають різні пости в держорганах, судах і працюють депутатами Верховної ради або місцевих рад.

Читайте також:

Новий генпрокурор виявився не кумом, а звичайним земляком Януковича

Азаров зізнався, що роздавав державні посади аби кому

ПР: у нас не кумівство, а талановиті родини

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: