До Євро-2012 міліція заговорить чотирма іноземними мовами

Могильов розповів про одну із найболючіших тем Євро-2012 - підготовка особового складу до чемпіонату, і наголосив, що наразі міліціонери вивчають чотири іноземних мови.

Міністерство внутрішніх справ готує англомовних міліціонерів для Євро-2012.

Про це розповів міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов під час урочистостей з приводу Дня Знань на факультеті фізичного виховання Університету внутрішніх справ.

За його словами, наразі діють курси з підготовки співробітників міліції з англійської, німецької, іспанської та французької мов.

"Ми це робимо в рамках наших навчальних закладів. Є курси іноземних мов на базі Університету внутрішніх справ, вже підготовлена програма для підготовки співробітників МВС Києва і області. Буде короткий розмовник. Це одна з болючих проблем - підготовка особового складу до Євро-2012", - сказав Могильов.

Нагадаємо, до футбольного чемпіонату у 2012 міністерство внутрішніх справ взяло на себе зобов'язання підготувати співробітників патрульно-постової служби, які говоритимуть англійською, щоб вони могли ефективно надавати допомогу зарубіжним гостям чемпіонату.

Читайте також:

Уряд пообіцяв звільнити ресторани і кав'ярні від податків

Підготовка Львівщини до ЄВРО-2012 задовольнила УЄФА

Іноземних футболістів примусять вчити англійську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: