До Євро-2012 нових доріг не будуватимуть

Програма підготовки України до проведення Євро-2012 не передбачає масштабного будівництва автодоріг.


Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив голова Державної служби автомобільних доріг України ("Укравтодора") Вадим Гуржос.

"Програма підготовки до Євро-2012 не припускала глобального будівництва автодоріг", - повідомив Гуржос, відзначивши, що мережа автодоріг, яка існує в Україні, "цілком адекватна розвитку економіки країни" і "достатньо раціонально організована".

За його інформацією, мережа автодоріг в Україні має протяжність 170 тис. км., з них 20 тис. км. - дороги державного значення. "Це відповідає щільності автодоріг 3,7 км на 1000 людей, або 281 км на 1000 кв. км. території. Це десь в три-п'ять разів нижче, ніж в Європі, проте дорожня мережа приблизно відповідає існуючим транспортним потокам", - відзначив Гуржос.

До 2012 року, за його словами, планується тільки реконструкція дорожньої мережі і приведення доріг у відповідність з європейськими нормами.

"Велика частина доріг побудована в 50-60-ті роки, а тому їх пропускна спроможність украй низька. Тому актуальніше питання про реконструкцію цієї дорожньої мережі, приведенні доріг у відповідність з європейськими нормативами", - пояснив він.

Гуржос повідомив, що нових доріг планується побудувати лише дві: велике об'їзне кільце навколо Києва і ділянка Львів-Краковець.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: