До ювілею Януковича про нього показали хвалебний фільм

Експерти побачили в демонстрації фільму про президента в його ювілей "глибокі радянські комплекси" Януковича.

Українське телебачення до 60-річчя президента Віктора Януковича показало фільм "Президент. Початок шляху".

Медіа-експерти вважають, що його поява на екрані має замовний характер, а сам фільм розцінюють як типову пропаганду.

В добу Інтернету та інших цифрових інформаційних технологій телепоказ фільму про Януковича є "демонстрацією рабської відданості", яка не може викликати нічого іншого, крім сміху, сказала науковий директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар.

Вона назвала підтримку глави держави саме в такий спосіб виявом "глибокого радянського комплексу" причетних до цього осіб, рівно як і у самого ювіляра.

"Це абсолютно не європейський стандарт. В Європі такий культ особистості позитивно сприйматися не може. Це швидше, рух на схід. І на схід, не в бік Росії, а в бік Казахстану і Туркменістану", - вважає Сюмар. Висвітлення діяльності керівників держави у суцільно "рожевих" тонах є притаманним, зокрема і Азербайджану, де на державному телебаченні у день народження Гейдара Алієва - батька чинного президента Ільхама Алієва – демонструються телефільми, що вихваляють "геніального політика і загальнонаціонального лідера".

Експерт сказала, що масова демонстрація фільму про Януковича явно була не випадковим збігом, а акцією, ретельно розробленою та спланованою чиновниками президентської адміністрації, які відповідають за інформаційну політику.

Нагадаємо, що 9 липня Віктору Януковичу виповнилося 60-років. Свій ювілей президент святкував три дні. Головне свято відбулося в заміській резиденції президента "Залісся" та на державній дачі у Криму.

Читайте також:

На своєму ювілеї Янукович танцював з жінками під Кіркорова (відео)

Після святкування дня народження, Янукович скасував усі зустрічі

Німецький бізнесмен судитиметься з Януковичем

Янукович знову зупинив Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: