До зали міскради охочим зась: у Харкові оскаржують рішення суду про вільний доступ громадян на сесії

До зали міскради охочим зась: у Харкові оскаржують рішення суду про вільний доступ громадян на сесії

Міська рада Харкова не згодна з рішенням суду першої інстанції.

У Харкові міська рада оскаржує рішення суду стосовно вільного доступу громадян на сесії. У апеляційному суді розглядають скаргу чиновників.

Про це повідомляється на сторінці Харківського антикорупційного центру у соцмережі.

Сьогодні в Другому апеляційному адміністративному суді міста Харкова розглядали скаргу міськради щодо ухвалення суду першої інстанції, який дозволив громадянам вільно відвідувати сесії.

У лютому 2020 року міська рада програла суд Харківському антикорупційному центру (ХАЦ) у справі про вільний доступ громадян на пленарні засідання сесій. Але представники міськради подали апеляцію.

У ХАЦ підкреслюють, що міськрада не може заборонити громадянам бути присутніми в сесійній залі під час пленарних засідань сесій міськради, мешканці Харкова не повинні заздалегідь подавати заявку щодо своєї присутності на пленарному засіданні сесії.  Для цього вони повинні хіба що підтвердити свою належність до територіальної громади міста Харкова за допомогою паспорта.

Крім цього активісти вимагають скасувати закриті засідання міськради, заборону на користування засобами мобільного зв'язку в залі пленарного засідання та на заборону публічних проявів свого ставлення до того, що відбувається на засіданні. 

Наступне судове засідання призначили на 25 вересня. Очікуються дебати.

Нагадаємо, що у Запорізькій області чоловік зарізав себе просто під час судового засідання. Бо не зміг переконати дружину пробачити йому. Знаряддя вбивства до суду проніс безперешкодно.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів