До Житомира повертається група китайців-будівельників. Одного вже відправили на карантин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До України мають повернутися понад два десятки китайців.

У Житомирі відправили на 14-денний карантин китайця, який повернувся до України з Китаю і який працює на будівництві об'їзної дороги навколо обласного центру, задля убезпечення від можливого зараження коронавірусом.

"13 лютого прибув один працівник, якого було оглянуто та проведено медичний огляд. В результаті, для запобігання усіх ризиків, керівництвом компанії прийнято рішення ізолювати працівника на 14 днів. Надалі, усі інші працівники, прибулі з Китаю, будуть ізольовані", - написав у Facebook голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Він зазначив, "отримано інформацію, що авіарейсом з Дубаю до України повертається частина працівників китайської компанії Sinohydro Corporation Limited (SCL) після святкування китайського Нового року, для продовження будівництва об'їзної автодороги навколо Житомира. За даними Державної міграційної служби, до виїзду закордон, близько 40 працівників з КНР працювало на об'єкті".

16 працівників із КНР залишалися на території України. Тобто повернутися мають понад два десятки.

Голова Служби автомобільних доріг в Житомирській області Сергій Заїка повідомив, що контракти цих працівників не буде анульовано, бо держава зазнає значних збитків.

Очільник ОДА запевнив, що "всі госпітальні бази в Житомирській області готові до прийняття таких пацієнтів. Не створюємо паніку, безпека держави - перш за все".

ℹ️ Тривожні новини надходять зі всього світу — кількість жертв коронавірусу COVID-19 зростає. На рівні держави та...

Опубліковано Віталієм Бунечком Субота, 15 лютого 2020 р.

Тим часом літак за українцями, які нині перебувають в охопленому смертоносним коронавірусом Китаї, вилетить наступного вівторка, 18 лютого. Назад повернеться наступного дня, 19 лютого. На борт візьмуть лише здорових українців.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю
Що таке вірус, коронавірус з Уханя інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції