Добкін 22 червня не поїде до Львова через Тягнибока

Харківський губернатор висловив побоювання, що у Львові можуть повторитися події 9 травня.

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін швидше за все відмовиться від поїздки до Львова на річницю початку Великої Вітчизняної війни у зв’язку можливим повторенням подій 9 травня.

Добкін заявив журналістам, що сумніви стосовно поїздки до Львова, яку він планував здійснити з ветеранами зі сходу України, виникли після заяв голови партії "Свобода" Олега Тягнибока.

"До вчорашнього дня мої плани були абсолютно незмінні. Але вчора я прочитав заяву Тягнибока про те, що різні люди (у тому числі й моє прізвище назвав) збираються приїхати і топтатися на кістках безневинно убитих НКВД жителів західних областей України. Це не дослівно, але близько до тексту. Я розумію, під яким соусом з’явилася ця заява, і, швидше за все, 22 червня може стати продовженням 9 травня", - сказав Добкін.

Харківський губернатор зазначив, що не хотів би стати "учасником безчинства", яке відбулося у Львові 9 травні цього року. "Ставати посібником безладів, - сказав він, - які, я так розумію, вже закладені в сценарії, я теж не хочу. Мету, яку я ставив, говорячи про поїздку, була абсолютно іншою".

При цьому Добкін зазначив, що, попри все, чекає запрошення від своїх львівських друзів.

"Я чекаю запрошення від своїх львівських друзів. Буде запрошення приїхати з конкретною метою (а мету мою вони знають) - я готовий сісти в літак і прилетіти. Якщо мій приїзд ускладнить політичну обстановку в цьому регіоні, я знайду будь-який інший день, коли мене там будуть раді бачити", - сказав Добкін.

Нагадаємо, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави та Марсового поля у Львові сталися зіткнення між представниками націоналістичних сил і представниками партій КПУ, "Родина", "Русское единство". У сутичках постраждали 17 людей. Загалом міліція за цими фактами порушила 5 кримінальних справ.

Пізніше лідер КПУ Петро Симоненко і губернатор Харківщини Михайло Добкін пообіцяли 22 червня, у річницю початку Великої Вітчизняної війни, відвідати Львів для участі у жалобних заходах.

У свою чергу, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок закликав львів’ян 22 червня масово вийти на вулиці, щоб "поставити крапку" на провокаціях заїжджих "гастролерів".

Читайте також:

Специально для россиян о ситуации во Львове 9 мая

Українські комуністи повезуть до Львова російських для "боротьби з нечистю"

Затулін: якщо повторюватиметься те, що відбулося у Львові, то вся Росія туди приїде

Львів готується до повторення подій 9 травня

Губернатор Львівщини заявив, що 22 червня Львів гостей не чекає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: