Добкін назвав захист харківського парку "проплаченим купкою опозиції"

Губернатор Харківщини заявив, що для ти, хто заважає роботам у парку Горького, "існує увесь інструментарій у рамках діючого законодавства для покарання".

Губернатор Харківщини Михайло Добкін назвав дії учасників акції по захисту парку Горького "проплаченими" і нагадав про моральні норми та закон.

"Упродовж кількох тижнів з центральних та місцевих телеканалів лунають заклики псевдопатріотів та псевдозахисників природи про мовби знищення вікових лісів парку", - зазначив він у своїй заяві, розміщеній на сайті ОДА.

Добкін вважає, що формулювання таких інформаційних пасажів, "можливо, викликані непоінформованістю людей, яких використовує у своїх політичних планах купка так званої опозиції".

Він заявив, що дорога об'єкт суспільного значення, будівництво якої внесено до Генплану міста Харкова і рішення про її будівництво ухвалене членами виконкому Харківської міськради ще у 2005 році.

Глава ОДА стверджує, що на будівництво дороги отримано "всі відповідні дозволи, включаючи відповідні екологічні служби, а проект її зведення схвалений у 2008 році Мінрегіонбудом".

"Занепокоєння також викликають провокаційні та хуліганські дії з боку добре проплачених, так званих активістів-екологів та журналістів кишенькових ЗМІ", - заявив Добкін.

"Підбурюючи громадськість, вони вже вдалися до звинувачення правоохоронців, що, виконуючи свої прямі обов'язки у рамках діючого законодавства, намагаються навести лад на об'єкті будівництва", - йдеться у заяві.

Глава ОДА також зазначив: " Ми готові до конструктивного діалогу та співпраці з усіма громадськими організаціями Харкова, які насправді дбають про його майбутнє. А тим, хто порушує Закон – нагадуємо, що для них маємо увесь інструментарій у рамках діючого законодавства для покарання".

Як відомо, протести громадян проти вирубки парку в Харкові почалися після того, як 19 травня міськвиконком дав дозвіл на знесення 500 дерев у парку для прокладання через нього дороги, яка могла б вирішити транспортну проблему.

Читайте також:

У Харкові невідомі прорвалися до парку: розпочато підготовку до вирубки

У Харкові екскаватор скалічив двох мітингувальників проти вирубки парку

Кернес про вирубку дерев: ніякі лузери не завадять нам побудувати дорогу

У Харкові стався конфлікт через вирубку парку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: