Добкін очолив Харківську обласну організацію Партії регіонів

Делегати обласної партійної конференції ухвалили рішення про призначення мера Харкова керівником місцевої організації Партії регіонів.

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін обраний керівником Харківської обласної організації Партії регіонів.

Рішення про це було одностайно ухвалене у суботу делегатами XIX обласної партійної конференції Партії регіонів.

Попередній керівник облорганізації Дмитро Шенцев, рекомендуючи на цю посаду Добкіна, склав повноваження, пояснивши це необхідністю у повну силу працювати на посаді заступника голови Партії регіонів.

Промовляючи на конференції, Добкін подякував однопартійцям за довіру керувати, як він наголосив, "однією з найкращих в країні партійних організацій". "І справа не тільки в кількості, але і в якісному складі партії. За підбором людей, які сьогодні є членами Партії регіонів у Харкові та області, ми знаходимося на одній з лідируючих позицій", - сказав Добкін.

При цьому він зазначив, що сьогодні Партію регіонів можна називати "партією влади".
Одними із головних завдань, які стоять перед цією політичною силою, Добкін вважає надання допомоги у виконанні програми Президента Віктора Януковича та проведенні реформ. Важливим завданням новий керівник обласної парторганізації назвав створення кадрового резерву для зміцнення політичної сили.

Читайте також:

Депутати мають намір призначити позачергові вибори мера Харкова

УПЦ МП нагородила Добкіна орденом Святителя Димитрія

Добкін звільнив племінника Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: