Добкін отримав "двійку" від харків’ян

Комітет виборців України вважає, що Харків потерпає нині не лише від економічної кризи, але й від кризи кадрів.

Харків’яни критично оцінюють діяльність Михайла Добкіна на посаді мера міста. За п’ятибальною шкалою міський голова Харкова нині отримав від земляків 2,6 бала. Однак гідного конкурента нині йому ще немає - констатує за підсумками опитування обласне відділення Комітету виборців України.

Майже 80% опитаних харків’ян, аналізуючи три роки після обрання Добкіна, називали переважно негативні моменти. Близько половини згадали й позитивне.

Голова правління Харківського обласного відділення КВУ Михайло Камчатний вважає, що "якби в нього були гідні опоненти, то цих результатів було б не досить для того, щоб стати мером удруге поспіль". Як зазначив Камчатний, місто потерпає нині не лише від економічної кризи, але й від кризи кадрів. Тому реальних опонентів нинішньому меру Харкова поки немає.

Харків’яни хвалили Добкіна як міського голову передусім за впорядкування територій, добре організовані святкові заходи в місті. А от нарікали здебільшого на підвищення вартості проїзду в метро і тарифів на комунальні послуги, некомпетентність команди й невиконання передвиборних обіцянок. Висловлювалося невдоволення також роботою комунальних служб і станом доріг.

Читайте також:

Продавці "Барабашово" перекрили вулицю Харкова

Добкін призначив своїм радником умовно засудженого

Суд постановив, що Кернес не наркоман

За мітинг у Харкові регіонали платили по 30 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: