Добкін подарував музею у Каневі 102 "Кобзаря"

За словами губернатора Харківщини, "для популяризації України більше, ніж Кобзар, на сьогодні не зробив ніхто".

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін подарував музею у Каневі 102 "Кобзаря", серед яких один - виданий ще за життя поета.

Як зазначив Добкін, це символічний дар Слобожанщини, і він є свідченням "єдності України".

"Від харківської громади, від Слобожанщини прийміть, будь ласка, 102 "Кобзарі"... Я вважаю, це буде ще одним способом показати всім, що наша країна єдина, як ніколи", - зазначив він.

"Тарас Шевченко - це не тільки національне надбання України, він - один з символів незалежності нашої держави. Його твори знають і люблять далеко за межами нашої батьківщини, і читають як в оригіналі, так і в перекладі на багато мов світу, тому сміливо можна сказати, що для популяризації України більше, ніж Кобзар, на сьогодні не зробив ніхто", - наголосив Добкін.

За словами губернатора, "для Харкова особистість Кобзаря теж дуже значна, оскільки саме в самому серці нашого міста встановлено один з перших в Україні і безперечно найкращий на пострадянському просторі пам'ятник Тарасу Шевченку".

Зазначимо, що сьогодні, 9 березня, з нагоди 197-річниці від дня народження Тараса Шевченка Добкін разом з прем'єр-міністром Миколою Азаровим взяв участь у покладанні квітів до могили поета. Планується також відвідання "Тарасову світлицю".

Також у Каневі на Тарасовій горі відбудуться традиційні урочистості з дня народження Т.Шевченка. Під час святкування будуть відзначені видатні діячі культури та мистецтва, яким присуджено Шевченківську премію.

Наголосимо, Кабмін затвердив план заходів з підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка й 150-річчя від дня його перепоховання.

Серед інших заходів уповноваженим органам доручено завершити в 2011-2014 роках будівництво будинку культури в Каневі і відпрацьовування питання про створення в ньому Шевченківського культурного центру, реставрацію інтер'єрів Успенського собору, а також проведення ремонту дороги від собору до підніжжя Тарасової гори в Каневі.

Читайте також:

Вручення Шевченківської премії пройде без Шкляра і Януковича

"Цікаві книжки" з Вахтангом Кіпіані. Книга "Тарас Шевченко – крёстный отец украинского национализма"

Янукович створив раду з питань відзначення 200-річчя Шевченка

ВідеоДобкін подарував музею у Каневі 102 "Кобзаря"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: