Добкін продає вітчизняний літак, призначений  для Лівії

Губернатор Харківщини шукає покупця для літака, який призначався Лівії, оскільки навряд чи "сьогодні уряд Лівії здатний вести переговори стосовно покупки літаків".

Один з двох санітарних літаків, призначених для Лівії, вже практично готовий, і керівництво Харківської обладміністрації шукає для нього покупця, заявив харківський губернатор Михайло Добкін.

"Не думаю, що сьогодні уряд Лівії здатний вести переговори стосовно покупки літаків. Якщо літаки їм і потрібні, то зовсім інші", - зазначив глава Харківської обладміністрації.

При цьому він відмовився називати конкретних замовників, але зазначив, що у влади є певні контакти з Азербайджаном, Туркменією і Таджикистаном.

"Це ті країни, з якими у нас є відносини, і з якими велися переговори з придбання літаків. І, звичайно ж, Росія", - підкреслив Добкін.

За його словами, можлива реалізація літаків виробництва Харківського державного авіаційного виробничого підприємства на внутрішньому ринку. Зокрема, зараз у Харкові перебувають представники однієї з українських компаній, які зацікавлені у придбанні трьох літаків, і при їхній покупці готові укласти контракт ще на сім.

"А після цього, як перспективний план, відразу 54 літаки для однієї з країн... Принаймні, ця тема вже проголошувалася неодноразово, починаючи з 2008 року. Але сьогодні є реальні перспективи", - заявив чиновник.

Нагадаємо, що в травні 2009 року ХДАВП поставило лівійській стороні за контрактом Ан-74ТК-300 у VIP-комплектації, за даними ЗМІ, особисто для Муамара Каддафі. У Харкові добудовуються ще два санітарних Ан-74.

Читайте також:

Україна відмовилась бомбити Лівію

Каддафі: Захід впаде, як впали Гітлер і Муссоліні

Україна визначилась з офіційною позицією щодо війни в Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: