Добкін пропонує менше говорити про журналіста: "Люди зникають іноді"

Губернатор запевнив, що Партія регіонів "максимально зацікавлена в тому, щоб у нас і натяку не було на тиск на журналістів".

Голова Харківської ОДА Михайло Добкін вважає, що "старт будь-якої виборчої кампанії в нашій країні дуже сильно збуджує до дії різні темні сили, які намагаються всілякими незаконними способами витягнути з виборчого процесу якусь вигоду: чи то фінансову, чи то політичну".

Губернатор запевнив, що Партія регіонів "максимально зацікавлена в тому, щоб у нас і натяку не було на тиск на журналістів".

Про це він заявив 6 вересня, коментуючи зникнення головного редактора газети "Новий стиль" Василя Климентьєва.

Добкін заявив, що "інтуїція дозволяє мені сказати, що Климентьєва ми незабаром побачимо живим, здоровим, повним сил".

"А причини, через які його не було, - це вже справа десята. Якщо вони, не дай Боже, будуть пов'язані з якимось насильством, то це один хід подій. Якщо ж це непорозуміння або чийсь злий жарт, це вже буде інший варіант", - сказав Добкін.

Губернатор додав, що "старт будь-якої виборчої кампанії в нашій країні дуже сильно збуджує до дії різні темні сили, які намагаються всілякими незаконними способами витягнути з виборчого процесу якусь вигоду: чи то фінансову, чи то політичну".

"Я це зараз не говорю конкретно про ситуацію з Климентьєвим, я це говорю до того, що у нас дуже багато таких активних дій відбувається. Знаєте, у Сонця бувають різні періоди, і коли воно дуже активне, тут, на Землі, болить голова. Ось так і громадські організації, любителі тварин... Те саме відбувається і в таких рідкісних ситуаціях, як з Климентьєвим", - заявив він.

"Дай Бог, щоб усі реагували так на зникнення будь-якої людини. У нас в країні дітей дуже багато пропадає. Чим дитина відрізняється від людини, у якої є посвідчення журналіста? Якась неспівмірна увага цьому приділяється... та й просто люди зникають іноді, є така статистика", - сказав Добкін.

Він також вважає, що "повернення Климентьєва, за умови правильного підходу, зробить неможливим повторення подібних ситуацій".

"Ми для себе повинні винести певний урок з цього, і зробити дії, які б виключили повторення цієї ситуації. Адже ви не гірше мене знаєте, що могло послужити причиною, що лежить в основі цього. Я жодним чином нікого не звинувачую, але ми всі дорослі люди, кожен з нас має достатній життєвий досвід, щоб змоделювати ситуацію і зрозуміти, що лежить в основі тих або інших дій...", - заявив Добкін.

Нагадаємо, дружина Климентьєва повідомила про зникнення чоловіка 12 серпня. Працівники міліції встановили, що 11 серпня Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BMW сріблястого кольору в невідомому напрямку.

15 серпня слідчий відділ Дзержинського райвідділу Харківського міського управління міліції порушив кримінальну справу за ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

17 серпня на Печенізькому водосховищі (річка Сіверський Донець) у човні, що плавав по озеру, відпочиваючі знайшли мобільний телефон, що належав Климентьєву. З 18 серпня міліціонери, кінологи і водолази обстежують прилеглу територію.

В даний час відпрацьовуються різні версії зникнення, у тому числі пов'язані з виконанням професійних обов'язків.

Читайте також:

Добкін: зниклого журналіста знайдуть живим

Міліція сумнівається, що харківського журналіста втопили

Могильов: до вбивства харківського журналіста причетні міліціонери

Адвокат зниклого журналіста з дружиною та синами побили міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: