Добкін створив об'єднання Героїв України

На Харківщині створено унікальне громадське об'єднання - "Спілка Героїв України". Побажання членам новоствореної організації висловив особисто губернатор Михайло Добкін.

У Харківській області вперше створено Громадське об'єднання Героїв України, яке не має аналогів у країні.

Презентація організації, яка отримала назву "Спілка Героїв України", відбулася у середу, 7 липня. З членами новоствореної спілки зустрівся губернатор області Михайло Добкін.

Під час зустрічі Добкін висловив побажання, щоб надалі кожен із присутніх Героїв брав активну участь у житті суспільства і ділився досвідом з молодим поколінням, повідомила прес-служба ОДА.

"Хочу сказати вам слова величезної подяки за те, що ви знайшли можливість прийти на цю зустріч. Вона для мене дуже важлива, оскільки свідчить про те, що є спільне розуміння, є бажання незалежно від політичних поглядів і настроїв робити велику спільну справу, перш за все - на благо тих людей, які живуть у нашій країні і в нашому регіоні", - сказав губернатор.

Зі свого боку, члени Спілки Героїв відзначили низку суспільно важливих питань, у вирішенні яких могли б допомогти державній та обласній владі. Зокрема, мова йшла про проблеми сільського господарства і промисловості, а також виховання моралі та духовності серед молоді.

Читайте також:

Кернес звинуватив Луценка у професійному ідіотизмі

Михайло Добкін потрапив у ДТП

Добкін хоче створити танковий холдинг

Герої України та СРСР отримуватимуть пожиттєву стипендію в 3000 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: